NOTE: Schedules are published using information provided by the respective broadcasters, are subject to change. All questions and/or complaints regarding these broadcasts should be directed to the individual stations.

Sunday, September 27

TELEVISION

Soccer — Italy: Sassuolo at Spezia, ESPNEWS, 3:30 a.m.

England: Leeds United at Sheffield United, NBCSN, 4 a.m.

England: Newcastle United at Tottenham, NBCSN, 6 a.m.

England: Leicester City at Manchester City, NBCSN, 8:30 a.m.

Women's college: Vanderbilt at Tennessee, ESPNU, 11 a.m.

Women's college: Missouri at South Carolina, ESPNU, 1 p.m.

MLS: Portland at Vancouver, ROOT, 7 p.m.

Motor sports — F1: Russian Grand Prix, ESPN2, 4 a.m.

GT: World Challenge, CBSSN, 10 a.m.

NHRA: AMALIE Motor Oil Gatornationals, FS1, 11 a.m.

FIM Motocross MX2: MXGP of Citte de Montova, CBSSN, 12:30 p.m.

MotoGP: Catalunya Grand Prix, NBCSN, 1:30 p.m.

FIM Motocross MXGP: MXGP of Citte de Montova, CBSSN, 1:30 p.m.

NASCAR: South Point 400, NBCSN, 4 p.m.

IMSA WeatherTech Sports Car Championship: Acua Sports Car Challenge, NBCSN, 8 p.m.

Golf — European: Dubai Duty Free Irish Open, GOLF, 5:30 a.m.

PGA: Corales Puntacana Resort and Club Championship, NBC, Noon

Tennis — ATP/WTA: French Open first round, NBC, 9 a.m.; TENNIS, 2 a.m.

Bowling — PBA: Elias Cup Division quarterfinals 1, FS1, 9 a.m.

PBA: Elias Cup Division quarterfinals 2, FS1, 4 p.m.

Football — NFL: Las Vegas at New England, CBS, 10 a.m.

NFL: Los Angeles Rams at Buffalo, FOX, 10 a.m.

NFL: Dallas at Seattle, FOX, 1:25 p.m.

NFL: Green Bay at New Orleans, NBC, 5:20 p.m.

Basketball — WNBA playoffs: Las Vegas vs. Connecticut, ESPN, 10 a.m.

WNBA playoffs: Seattle vs. Minnesota, ABC, Noon

NBA playoffs: Boston vs. Miami, ESPN, 4:30 p.m.

Softball — Athletes Unlimited: Team Piancastelli vs. Team Warren, ESPN2, 10 a.m.

Athletes Unlimited: Team Osterman vs. Team Ocasio, ESPN2, 1 p.m.

Rugby — Champions Cup: Toulon at Exeter, NBCSN, 10:30 a.m.

Baseball — MLB: Seattle at Oakland, ROOT, Noon

MLB: Chicago Cubs at Chicago White Sox, TBS, Noon

Boxing — World Class Boxing, LATV, 1 p.m.

RADIO

Baseball — MLB: Seattle at Oakland, KBBO (104.5, 1390), Noon

Football — NFL: Dallas at Seattle, KATS (94.5), KIT (1280), 1:25 p.m.

Monday, September 28

TELEVISION

Softball — Athletes Unlimited: Team Ocasio vs. Team Piancastelli, CBSSN, 1 p.m.

Athletes Unlimited: Team Warren vs. Team Osterman, CBSSN, 5 p.m.

Basketball — NBA playoffs: Los Angeles Lakers vs. Denver (if necessary), TNT, 4 p.m.

Bowling — PBA: Elias Cup Division semifinals 1, FS1, 4 p.m.

PBA: Elias Cup Division semifinals 2, FS1, 6 p.m.

Hockey — Stanley Cup Final: Tampa Bay vs. Dallas (if necessary), NBC, 5 p.m.

Football — NFL: Kansas City at Baltimore, ESPN, 5:15 p.m.

Tennis — ATP/WTA: French Open first round, TENNIS, 2 a.m.

Baseball — KBO: SK Wyverns vs. NC Dinos, ESPN2, 2:30 a.m.

RADIO

Talk show — ESPN programming, KUTI (1460), 3 a.m.

Seattle programming, KBBO (104.5, 1390), 7 a.m.

Tuesday, September 29

TELEVISION

Baseball — MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 1 p.m.

MLB: Wild Card: Teams TBA, ESPN, 4 p.m.

KBO: Teams TBA, ESPN2, 2:30 a.m.

Basketball — WNBA playoffs: Connecticut vs. Las Vegas (if necessary), ESPN2, 4 p.m.

NBA playoffs: Miami vs. Boston (if necessary), ESPN, 6 p.m.

WNBA playoffs: Seattle vs. Minnesota (if necessary), ESPN2, 6 p.m.

Bowling — PBA: Elias Cup Division Finals, FS1, 4 p.m.

Tennis — ATP/WTA: French Open second round, TENNIS, 2 a.m.

RADIO

Talk show — ESPN programming, KUTI (1460), 3 a.m.

Seattle programming, KBBO (104.5, 1390), 7 a.m.

Wednesday, September 30

TELEVISION

Baseball — MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 9 a.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN2, 10 a.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 12:30 p.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN2, 2 p.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 4 p.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 7 p.m.

KBO: Teams TBA, ESPN2, 2:30 a.m.

Bowling — PBA: Elias Cup Finals, FS1, 4 p.m.

Hockey — Stanley Cup Final: Dallas vs. Tampa Bay (if necessary), NBC, 5 p.m.

Basketball — NBA playoffs: Denver vs. Los Angeles Lakers (if necessary), TNT, 6 p.m.

Australian rules football — AFL: Teams TBA, FS1, 1 a.m.

Golf — European: Aberdeen Standard Investments Scottish Open, GOLF, 1 a.m.

Tennis — ATP/WTA: French Open second round, TENNIS, 2 a.m.

RADIO

Talk show — ESPN programming, KUTI (1460), 3 a.m.

Seattle programming, KBBO (104.5, 1390), 7 a.m.

Thursday, October 1

TELEVISION

Baseball — MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 9 a.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN2, 10 a.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 12:30 p.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN2, 2 p.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 4 p.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 7 p.m.

KBO: Teams TBA, ESPN2, 2:30 a.m.

Golf — LPGA: ShopRite Classic, GOLF, 10 a.m.

PGA: Sanderson Farms Championship, GOLF, 1 p.m.

European: Aberdeen Standard Investments Scottish Open, GOLF, 1 a.m.

Volleyball — Women's college: Kansas State at West Virginia, ESPNU, 4 p.m.

Australian rules football — AFL: Teams TBA, FS1, 1 a.m.

Tennis — ATP/WTA: French Open third round, TENNIS, 2 a.m.

RADIO

Talk show — ESPN programming, KUTI (1460), 3 a.m.

Seattle programming, KBBO (104.5, 1390), 7 a.m.

Friday, October 2

TELEVISION

Golf — LPGA: ShopRite Classic, GOLF, 10 a.m.

PGA: Sanderson Farms Championship, GOLF, 1 p.m.

Baseball — MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 1 p.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 4 p.m.

MLB Wild Card: Teams TBA, ESPN, 7 p.m.

KBO: Teams TBA, ESPN2, 1 a.m.

Horse racing — Breeders' Cup Challenge Series, NBCSN, 2 p.m.

Volleyball — Women's college: TCU at Baylor, ESPNU, 3 p.m.

Basketball — WNBA Finals: Teams TBD, ESPN2, 4 p.m.

Soccer — Women's college: Mississippi State at Mississippi, ESPNU, 5 p.m.

Football — College: Louisiana Tech at BYU, ESPN2, 6 p.m.

Rugby — NRL: Teams TBA, FS1, 12:30 a.m.

NRL: Teams TBA, FS1, 2:30 a.m.

Tennis — ATP/WTA: French Open third round, TENNIS, 2 a.m.

RADIO

Talk show — ESPN programming, KUTI (1460), 3 a.m.

Seattle programming, KBBO (104.5, 1390), 7 a.m.

Saturday, October 3

TELEVISION

Golf — European: Aberdeen Standard Investments Scottish Open, GOLF, 4 a.m.

LPGA: ShopRite Classic, GOLF, 10 a.m.

PGA: Sanderson Farms Championship, GOLF, 1 p.m.

Soccer — England: Teams TBA, NBCSN, 4:30 a.m.

England: Teams TBA, NBCSN, 7 a.m.

MLS: Teams TBA, FOX, 1:30 p.m.

Football — College: Baylor at West Virginia, ABC, 9 a.m.

College: Teams TBA, FOX, 9 a.m.

College: South Carolina at Florida, ESPN, 9 a.m.

College: Arkansas State at Coastal Carolina, ESPN2, 9 a.m.

College: Teams TBA, FS1, 9 a.m.

College: East Carolina at Georgia State, ESPNU, 9 a.m.

College: Texas-San Antonio at Alabama-Birmingham, ROOT, 9:30 a.m.

College: North Carolina at Boston College, ABC, 12:30 p.m.

College: Texas A&M at Alabama, CBS, 12:30 p.m.

College: Oklahoma State at Kansas, ESPN, 12:30 p.m.

College: Memphis at Southern Methodist, ESPN2, 12:30 p.m.

College: Teams TBA, FS1, 12:30 p.m.

College: Teams TBA, ROOT, 1 p.m.

College: Charlotte at Florida Atlantic, ESPNU, 1 p.m.

College: Southern Mississippi at North Texas, ROOT, 4:30 p.m.

College: TCU at Texas, ABC, 4:30 p.m.

College: Auburn at Georgia, ESPN, 4:30 p.m.

College: Tulsa at Central Florida, ESPN2, 4:30 p.m.

College: Teams TBA, FS1, 5 p.m.

College: Troy at South Alabama, ESPNU, 5 p.m.

Motor sports — Trucks: Talladega 250, FS1, 10 a.m.

Xfinity: AG-Pro 300, NBCSN, 1:30 p.m.

Mixed martial arts — UFC: Holly Holm vs. Irene Aldana, ESPN, 7:30 p.m.

Baseball — KBO: Teams TBA, ESPN2, 10 p.m.

Marathon — London Marathon, NBCSN, 11 p.m.

Tennis — ATP/WTA: French Open Round of 16, TENNIS, 2 a.m.

RADIO

No events scheduled.