TEAM ADAMS

Head coach: Donnie Lindgren, Moses Lake.

No. Name School Pos.

1 Hayden Wilson Kalama C

3 Brandon McLean Cedar Park Chr. P

3 Sam Gollehon Medical Lake OF

5 Owen Cobb Garfield SS

6 Ethan Loveless Black Hills OF

7 Dominic Signorelli Moses Lake 3B

8 Ty Saunders Anacortes SS-P

9 Cole Miller Mercer Island OF

10 Dylan Bishop Selah 3B-P

11 Mason Fritsch Tahoma SS-2B

12 Grant Sherrord Sumner 3B-P

13 Evan McLean Moses Lake OF-P

14 Julian Taudin Chabot Cheney INF-P

15 Hunter Jenkins Tahoma C-1B

16 Alex Bratton Tenino P

20 Dalton Kentner A-C-H SS-P

21 Gus Coluccio University Prep OF-P

23 Kyle Casperson Capital C-P

25 Brian Calhoun Zillah 1B

TEAM BAKER

Head coach: John Martin, Liberty.

No. Name School Pos.

1 Art Schoenstadt Eastside Catholic OF

2 Konner Kinkade Pullman SS-C

3 Hunter McKlosky South Kitsap SS-P

4 Nik Grade Southridge SS-3B

5 Jack Sheward Arlington C-P

6 Derek Trobough Arch. Murphy 2B-P

7 Noah Guyette Skyview SS-2B

8 Devin Fry Asotin P

9 Stuart Flesland Mt. Spokane 1B-P

10 Bryce Bailey Wilson OF

11 Cameron Smith Arlington 1B-P

12 Travis Smith Enumclaw OF

16 Colt Corrigan Chelan OF

20 Xavier Ulrich Columbia River C

21 Kyle Green North Kitsap C-1B

22 Henry Gargus Davis 1B-OF

23 Theron Perkins Lake Stevens SS-P

24 Ryan Pitts Skyview 3B-P

25 Chase Archibald Liberty SS-P

TEAM RAINIER

Head coach: Nick Allen, Ridgefield.

No. Name School Pos.

1 Taylor Johnson Richland OF-P

2 Isaac Hines King’s SS-P

3 Aidan Urbano Nathan Hale OF-P

4 Isaac Richardson North Kitsap P

5 Max Samson O’Dea OF

6 Joe Taylor Brewster SS-P

7 Ary Dulfer Vashon SS-P

8 Tommy Takayoshi Bellarmine C

9 Tyler Polacek Ellensburg OF-P

10 Nation Wood Lake Washington OF

11 Blake Walden Graham Kapowsin SS-3B

12 Aaron Barber Kennedy 2B

13 Brenden Kimball North Mason SS-P

16 Grant Heiser Camas C

21 Jadon Bugni Ellensburg C

22 Axel Wilhonen Burlington-Edison OF

23 Trystan Vrieling Kamiakin P

24 Andrew McMartin Bremerton 1B-P

25 Torin Montgomery Lake Washington 3B-OF

TEAM ST. HELENS

Head coach: Rob Reese, Issaquah.

No. Name School Pos.

2 Trevor Seaholm Sehome SS-2B

3 Garrett Moen Mountain View OF

4 Cole Smith Curtis 2B

5 Luke Brown Wahkiakum SS-2B

6 Jeter Larson River Ridge 1B-P

7 Joe Flanigan White River SS

8 Isaiah Parker Mountain View SS-2B

9 Dawson Baracani Skyline 3B-P

10 William DeForest Lakeside C-2B

11 Ben Williams Tonasket SS-P

12 Daniel Furman Timberline OF-P

13 Jason Tutton Curtis C

16 Reilly Olmsted Mt. Vernon P

20 Jared Feikes Lakeside OF-P

21 Cole Hinkelman Skyline OF

22 Nathan Weeldreyer Auburn Mtnv. OF-P

23 Gavin Knapp Fife 3B-P

24 Will Simpson Skyline 1B-OF

25 JJ Lemming Steilacoom 1B-P