Sydney Michael Earl W. Curtis, Wapato; Deannarose James, Wapato.

Gary Lee Hartley, Naches; Lupe Maria Telles, Naches.

Victor Heredia Betancourt, Prosser; Martha Nora Gonzalez, Sunnyside.

Edgar Jovany Ixta Ortiz, Yakima; Anna Maria Cardenas, Yakima.

Otoniel Carriero, Yakima; Jessica Marie Perez, Yakima.

Jonathan Rodriguez, Zillah Laura Alicia Mendoza, Zillah.

Thomas Grant Oliphant, Moses Lake; Patricia Teresa Quezada, Moses Lake.

Burl Eugene Hendix, Yakima; Cheryl Lynn Myers, Yakima.

Misael Tula Ayala, Yakima; Nancy Yajaira Fuentes, Yakima.

Antonio J. Mena Jr., Yakima; Elisabeth Nunez Molina, Yakima.

William Alove Richmire, Naches; Fiona Denise Shafer, Naches.

Esmit Borjas Valdovinos, Yakima; Esmeralda G. Gonzalez, Yakima.

Jose Rodriguez-Castellanos, Outlook; Jesus Abigail Calvillo, Yakima.

Rigoberto Perez Contreras, Mattawa; Daisy Mendoza Prado, Mattawa.

Aldo Abraham Manriquez Bravo, Granger; Julia Anna Cortina, Granger.

Kristopher Douglas Froehlich, Union Gap; Melissa Ann Smith, Union Gap.

David Nolan Alcorn, Toppenish; Liliana Prado Torres, Toppenish.

Paul Anthony Deveny, Selah; Sarah Lowrey, Selah.

Beau Richard Morton, Yakima; Brianna Lin Reid, Yakima.

Catarino Leal Huizar, Yakima; Maria Herlinda Rodarte, Toppenish.

Maarqqus R. Chappell, Yakima; Ahsley Lynn White, Yakima.

Donald McCorkindale, Yakima; Aimee Renee Watson, Yakima.

Bernardo Badillo-Hernandez, Yakima; Reyna Andrea Medina Martinez, Yakima.

Brandon Daniel Smartlowit, Yakima; Evelyn Vera Yniguez, Yakima.

Alejandro Godines Jimenez, Toppenish; Lourdes Quintero Valencia, Toppenish.

Luis Daniel Cervantes Vaca, Tieton; Cristina Gutierrez Herrera, Yakima.

Ricardo Gonzalez, Yakima; Lorena Morfin, Yakima.

Lawrence Richard Ebert, Selah; Alicia Renee Hannah, Enumclaw.

Nicholas Joseph Gamache, Moxee; Brenda aKatherine Graham, Moxee.

Dean Ray Symm, Yakima; Lashane Robbin Prather, Yakima.

Jason Lee Bardwell, Naches; Jenna Ruth Kissler, Naches.

Hector Cabrera Hernandez, Yakima; Sonia Mendez Martinez, Yakima.

Jesus Apolinar Vargas, Yakima; Anita Estrada Montano, Yakima.

Ricardo Santana Hernandez, Yakima; Silvina Barrios Ceja, Yakima.

Kurtis Ryan Drake, Selah; Jennifer Lorraine Renteria, Selah.

Jose Rolando Lopez Pineda, Yakima; Yahaira Morales, Yakima.

Johnny Gene Kintner, Yakima; Sherry Olene King, Yakima.

Michael Wayne Charlton Jr., Moxee; Amber Dawn Zier, Moxee.

John Gonzales, Yakima; Maria Mercedes Preciado Macias, Yakima.

Ellis Tudor Thompson, Naches; Renate Dawn Fritsch, Naches.

Martin Kane Dever, Yakima; Sandra Maureen Dever, Yakima.

David Michael Kabrich, Selah; Chayne Lee Ibrahim, Yakima.

Jacob Harlan Scarlett, Zillah; Jayneen N. Jorgensen, Yakima.

Gabriel Garcia Pimentel, Moxee; Rubi Guadalupe Mendez Mejia, Moxee.

Juan Jose Juarez Ramirez, Yakima; Jeny Urbina Villasenor, Yakima.

James Lee Brown, Bloomington, Ind., Sara Ann Padke, Bloomington, Ind.

Anselmo Mendoza Perez, Yakima; Yadira Chavez Gonzalez, Buena.

Bradley Curt Watterud, Moxee; Joyce Lyne Hill, Moxee.

Manuel Savlador Villafan Herrera, Tieton; Araceli Anguiano Quezada, Tieton.

Roy Edward Mobley, Yakima; Tracy Lynne Nolan, Yakima.

Ruben Hernandez Tellez, Grandviw; Maria del Rocio Vargas, Grandview.

Dean Henry Vandiver, Yakima; Carla Rae Canady, Yakima.

Jaime Almaguer Jr., Granger; Iliana Carina Gonzalez, Granger.

Jose Alfredo Arredondo, Toppenish; Jennifer Jamie Castilleja, Toppenish.

Greggery Charles Richmond, Union Gap; Tasha Renee Kimmich, Union Gap.

Marty Scott Sable, Moxee; Penny Denise Moore, Moxee.

Jose Luis Hernandez Reyes, Wapato; Lidia Jeronimo Baca, Wapato.

Bernardo Montes, Yakima; Esperanza Barragan, Yakima.

Ramiro M. Gomez, Yakima; Maria Fernanda B. Salamanca, Yakima.

Faustino Villanueva, Yakima; Candelaria Amezcua Leal, Yakima.

Bobby Jackson Lee, Toppenish; Kathleen Mae Bounds, Toppenish.

Gregory T. Dumas, Selah; Tracie Rene Arvay, Selah.

Franco Pio Grassi II, Yakima; Rebecca Ann Crain, Yakima.

Juan Antonio Armenta Soto, Sunnyside; Maria Del Carmen, Macias, Sunnyside.

Saul Inti Parraga Vilcapoma, Yakima; Leticia Hernandez Roman, Yakima.

Jose Antonio Vides Bonilla, Toppenish; Aurora Sanchez, Toppenish.

Kyle Patrick Chandler, Yakima; Sarah R. Gray, Yakima.

Trevor Wade Downey, Zillah; Nicole Marie Welch, Zillah.

Javier Valencia-Cerda, Toppenish; Gloria Aguirre, Toppenish.

Angel Luis Pacheco, Yakima; Alma Cecilia Robledo Velador, Yakima.

Antonio Diaz Salazar, Mattawa; Eustaquia Flores Diaz, Mattawa.

Kevin Lee cooper, Yakima; Sheryln Ann Harris, Yakima.

Bernardo Chino Martinez Jr., Yakima; Lusia Sandoval, Zillah.

Bruce Lee Collins, Yakima; Arlett Alejandra Garcia-Cruz, Yakima.

Derek Jon Morawski, Yakima; Nancy Ann Kratovil, Yakima.

Juan Diaz, Wapato; Amanda Kaye Fries, Wapato.

Hermes Lopez Martinez, Toppenish; Rosa Alba Reyes Gonzalez, Toppenish.

Shaun Nathan Price, Fort Campbell, Ky.; Athena Rose Chavez, Yakima.

Joel Acevedo, Toppenish; Mayra Rosas Villalba, Toppenish.

Carlo Camilloni, Seattle; Lorelei Batarao, Seattle.

George Rolando Garcia Jr., Yakima; Angelena Dennyl Perez, Yakima.

Jose Maria Navarette, Sunnyside; Julie Ann Barrios, Sunnyside.

Joe Dan Howell, Toppenish; Errika Joanna Shike, Toppenish.

David Roger Royal, Yakima; Jenny Marie Lenseigne, Yakima.

Karlo Javier Stephas, Yakima; Nichole Louise Long, Yakima.